wodex wx1010i yardım

uyducel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
elimde wx1010i var flaşı makine tanımıyor elnec programlayıcım var. flaşın üzerine ATMLN834 YAZIYOR USTALAR YARDIM. MUADİL NUMARASINI BİLEN VARMI?

bir kaç değişik serial epromu mevcuttur

Macronix MX25L3205D bunu deneyiniz çalışacaktır.

sayın ustam denedim olmuyor. Ne yapayım acil bi çare ve daha once serial eprom yazdım. bunun karşılık kodunu bulmam lazım. sayın güçlü ustam bu işe bi el atsan....

sayın ustam denedim olmuyor. Ne yapayım acil bi çare ve daha once serial eprom yazdım. bunun karşılık kodunu bulmam lazım. sayın güçlü ustam bu işe bi el atsan....
iki çeşit entegre kullanılmakta olup bu entegre önpanel soketinin hemen yanında yer almaktadır bir entegre büyük diğer entegre ise küçüktür

büyük olan entegre : S25FL032A
kuçuk olan entegre ise :MX25L3205D başka bir versiyonu yoktur. eğer sorun devam ediyorsa teamwiever ile bağlantı kurup pcden bakabiliriz.

Sayın güçlü ustam çok tşk ediyorum!! Vermiş olduğun bilgiler çok işime yaradı çok sağolasın....

---------- Sonra gönderilen Saat 17:36 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:38 ----------

Sayın güçlüsat ustam wodex wx1010i usb dump dosyasını bulamıyorum direk yazılım dosyasını atıyorum eep1 hatası veriyor hatalı sofware diyor ne yapayım ustam..

Sayın güçlü ustam çok tşk ediyorum!! Vermiş olduğun bilgiler çok işime yaradı çok sağolasın....

---------- Sonra gönderilen Saat 17:36 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:38 ----------

Sayın güçlüsat ustam wodex wx1010i usb dump dosyasını bulamıyorum direk yazılım dosyasını atıyorum eep1 hatası veriyor hatalı sofware diyor ne yapayım ustam..

eep1 yazdığına göre flash çalıştı demektir bu durumda yazılım yükleyici program olan erom ile güncel yazılımını yükleyiniz eğer yine aynı hatayı yaparsa ya yazılım koruyucu chip bozuk demektir yada işlemci bozuk demektir

Geri
Yukarı