wodex 444X Yazılım Ve Yükleyicilerini Burdan Takip Ediniz

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
wodex 444X Yazılım Ve Yükleyicilerini Burdan Takip Ediniz

Yazılım yükleyebilmeniz için RS232 Pin bağlantıları 1--1 kablo olması gerekmektedir

yazılımın içeriğinde güncel kanal listesi mevcuttur ve fabrika ayarlarına dönerseniz kanal listesi silinecektir

Eklentiler

• wodex 444X-Yazılımı.02.10.2009.rar
    305,7 KB · Görüntüleme: 63
  • wodex 444X_M3328F PC Upgarde Tool V3.98a.rar
    187,1 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
şebeke aramaya girerek 11962 v 3333 frekansını ekleyip arama yapmıyor diyen arkadaşlar menü alt kısmında yer alan otomatik arama seçeneğini kullandığından şebeke arama yapamıyorlar

şebeke arama yapabilmeniz için arama yazan yerin hemen karşısında yer alan şifreli yada hem şifreli şifresiz arama seçeneklerinden birini şeçerek ok tuşuna basmaları gerekmektedir

wodex 444X Güncel Kanal Listeli Yazılımı.13.10.2009

wodex 444X Güncel Kanal Listeli Yazılımı.13.10.2009

Not:Fabrika ayarlarına dönünce kanal listesi silinecektir kendi kanal listenizi hazırlamak isterseniz yukardaki mesajda kanal listesi bilgisayara nasıl kopyalanır videolu anlatımı mevcuttur kablo bağlantılarına dikkat ediniz kablo bağlantılarını bilmiyorsanız linke tıklayınız

http://www.uydudoktoru.com/cihansat...odex-444x-emusuz-yeni-cihazlari.html#post4391

Eklentiler

• wodex 444X-Yazılımı.13.10.2009.rar
    306,4 KB · Görüntüleme: 7
Fabrika ayarlarına dönünce uydu isimleri silinmeyen Güncel kanal listeli yazılımı

Fabrika ayarlarına dönünce uydu isimleri silinmeyen Güncel kanal listeli yazılımı 27.10.2009

Eklentiler

• wodex 444X_20091027.rar
    304,7 KB · Görüntüleme: 25
Wodex 444X 03 11 2009

Wodex 444X 03 11 2009 güncel kanal listeli yazılımı bu yazılımda bazı türkçe karakter sorunları düzeltildi yükleyici rar içinde mevcuttur

Eklentiler

• Wodex 444X_03112009.rar
    489,8 KB · Görüntüleme: 36
444x cihazı için kanal editörü mevcut mu acaba?
Yada hangi cihazın kanal editörü bu cihazın yazılımını açar?
Ben birkaç tane denedim açmadı da
Teşekkürler...

Son düzenleme:
http://www.uydudoktoru.com/wodex-44...ilgisayara-nasil-alirim-diyenler-izlesin.html

yukardaki linkte videoyu izleyiniz kanal editörü yok fakat cihazdan ayarladıgınız kanalları videodaki gibi dump alarak yazılım yükler gibi yükleyebilirsiniz

GÜÇLÜSAT Hocam cihazdan bilgisayara, yada bilgisayardan cihaza yazılım yada kanal listesi atma tamamda,
ben kanal listesini kendime göre yapmak istiyorum, buni bilgisayarda yapabilmek içinde bir kanal editörüne ihtiyacım var
zira bu işlemi bilgisayar üzerinde yapmak biraz zahmetli
Birde şunu sormak istiyorum : Bu cihaz maksimum kaç MB'a kadar bin yaa abs uzantılı kanal listesini kabul ediyor?

GÜÇLÜSAT Hocam cihazdan bilgisayara, yada bilgisayardan cihaza yazılım yada kanal listesi atma tamamda,
ben kanal listesini kendime göre yapmak istiyorum, buni bilgisayarda yapabilmek içinde bir kanal editörüne ihtiyacım var
zira bu işlemi bilgisayar üzerinde yapmak biraz zahmetli
Birde şunu sormak istiyorum : Bu cihaz maksimum kaç MB'a kadar bin yaa abs uzantılı kanal listesini kabul ediyor?

editleme için kullanabileceğiniz bir kanal editörü yok kb olarak hiç incelemedim onun için net bir bilgi diyemem fakat eeprom flash 512kb tır

editleme için kullanabileceğiniz bir kanal editörü yok kb olarak hiç incelemedim onun için net bir bilgi diyemem fakat eeprom flash 512kb tır

wodex wx1000fta plus cihazımın kanal listesi 2000 MB, bu kanal listesini 444x'e atmaya çalışınca önce boyutunun fazla olduğuna dair bir uyarı veriyor, yüklemeyi kabul edince ise %97 yada %99'a kadar gelip hata veriyor,
Kanal sıralamasını cihaz üzerinden yapacağız anlaşılan.
İlgi ve yardımlarınız için teşekkürler Güçlüsat Hocam

Son düzenleme:
Geri
Yukarı