Vestel Güncel Emü Yazılımları

ucanvekacan

Gold Member
Tüm Seri Güncel Emu yazılımları Buradan takip Ediniz

:cool::cool::cool::cool::cool:

Eklentiler

• VESTEL_840_CI_2MB_2-0-1.zip
    474,1 KB · Görüntüleme: 58
  • VESTEL_840_FTA_APRO_MENÜ_1MB_2-0-1.zip
    407 KB · Görüntüleme: 30
  • VESTEL_DVB_3600_FTA_2_0_0.zip
    404,3 KB · Görüntüleme: 64
  • VESTEL_MİNİ_DVB_4000_FTA_2-0-1.zip
    407,6 KB · Görüntüleme: 25
Vestel Güncel Emü Yazılımları

Eklentiler

• MAVİDEN_aphroya_dvb3_ci_2000ch_uk750_V_ADEM79.rar
    485 KB · Görüntüleme: 37
  • DVB3 CI Mavi Menü Uk750 Bissli 1.7.rar
    457,6 KB · Görüntüleme: 26
arkadaşlar ben uyduyla yeni uğraşmaya başladım vestel 15100 fta aldım buna yazılım scarttan atılıyomuş ama yazılım dedikleri bu emu mu cihaz içinde 0,4,7 versiyonu yüklü şifreli kanallarıda izlemek istiyorum ne yapmam lazım en bşından biri anlatabilir mi

şifreli kanalları izlemek için farklı bir makine almak daha iyi bir çözüm olurdu bence ama burda en önemli olan izlemek istediğiniz kanallar nelerdir izlemek istediğiniz kanallara göre cihaz hakkında ve sana uyumlu makine hakkında bilgi verebiliriz

türksattaki uydu kanallarındaki şifreli olanlar var bıss şifre sistemi 2-3 tane daha şifre sistemi yazan kanallar var bunlara bakmak istiyorum ve ben otomatik güncellemeye bakıyorum 1 kez tarattığım zaman diyelim ki y1 kanalını buluyor 3-5 gün sonraki taramada y1 kanalı yok oluyor ve yerine gelmiyor yani her aradığımda farklı kanal çıkıyor eskiler yok oluyor atv avrupayı izleyemiyorum yeşilçam v.b kanallar yok kanal listem eksik öyle söyleyeyim otomatik taramadada gelmiyor ne yapmam lazım arkadaşlar yoksa gerimi versem makineyi.

en yakın servise gonder program sorunu olabilir servise program attırsanız daha saglıklı olacaktır arkadasım

ben kendim atamazmıyım bu forıumda bulduğum program ve yazılımlarla rs232 çıkış yok recevierde onun yerine scart-rs232 çerivirici yapıp bilgisayarımla yükleyemezmiyim.burada 2 tane uydu sistemleri yapan dükkan var uyuz ettiler yeterince yok onlara program atılmıyo yok çok dandik işie yaramaz çöp onlar felan gibisinden kendim yapmak istiyorum yardımcı olrumusunuz ne yapmam gerekiyor.

ben kendim atamazmıyım bu forıumda bulduğum program ve yazılımlarla rs232 çıkış yok recevierde onun yerine scart-rs232 çerivirici yapıp bilgisayarımla yükleyemezmiyim.burada 2 tane uydu sistemleri yapan dükkan var uyuz ettiler yeterince yok onlara program atılmıyo yok çok dandik işie yaramaz çöp onlar felan gibisinden kendim yapmak istiyorum yardımcı olrumusunuz ne yapmam gerekiyor.

kendin atarsın arkadasım neden atamayasın zor bir sey degıl burda sadece en onemlı olan sey com scart baglantısıdır ben tam nasıl oldugunu bilmiyorum bir arastırayım bılgısını foruma eklerım arkadasım

Slm arkadaşlar vestel dvb pro 2000r fta var p+p- veya v+v- Tuşuna bastım zaman durmadan hızlı bişekilde kanal sayıyor yazılımda denedim olmadı lütfen yarcı olurmusunuz_?

arkadaşlar benim müşterimin bir vestel dvb 840 fta var ona yazılı attıgımda kanalları siliyor neden

---------- Sonra gönderilen Saat 20:18 ---------- İlk önce gönderilen Saat 19:56 ----------

sap nr .10018601 nolu vestel 840 fta olan neden siliyor

Geri
Yukarı