Taplin-wodex-Digibox-Prozeg-wood-Tekniksat ota güncelleme frekansı 11746 H 27500 PID İndirme :207

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Taplin-wodex-Digibox-Prozeg-wood-Tekniksat ota güncelleme frekansı 11746 H 27500 PID İndirme :207

Olarak Ayarlayınız Aksi Takirde Ota Güncelleme Çalışmayacaktır Güncelleme Yaptıktan Sonra Tekrar yukardaki Frekansları Girmanize Gerek Yoktur

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Son düzenleme:
yapıyorum ama bilgileri toplayamadım diyor

eski yazılım olduğundan kaynaklanan bir durumdur forumda hangi cihaz modelını kullanıyorsanız en son yazılımları upload edilmiştir once yazılım yükleyiniz usb den yada yukleyıcıden fark etmez ve tekrar deneyiniz çalıştığını göreceksiniz

eski yazılım olduğundan kaynaklanan bir durumdur forumda hangi cihaz modelını kullanıyorsanız en son yazılımları upload edilmiştir once yazılım yükleyiniz usb den yada yukleyıcıden fark etmez ve tekrar deneyiniz çalıştığını göreceksiniz
uydudoktoru taplin cihazlarının otomatik güncelleme bilgileri diğer marka uydudan güncelleyen cihazlardan çok geç veriliyor. Bu konuda yapılabilecek bir şey varsa bir tüketici olarak bu sorunu yetkililere bildirmenizi rica ederim. Bu arada Taplin 9000 plus cihazımdan çok mennunum. Birde diger markalar gibi oto güncellemeler hızlı verilirse tam bir taplin reklamcısıyım diyebilirim. saygılarımla

ben ***** gibi cihaz görmedim 10 kere sevise gitti ****** dısında cihaz almayın...............

Son düzenleyen: Moderatör:
ben ***** gibi cihaz görmedim 10 kere sevise gitti ****** dısında cihaz almayın...............
burası marka reklam etmek ve kötülemek yeri değil arkadasım tüm cihazlarda sorun çıkabilir çıkmasaydı servisler olmazdı begendiğiniz cihazların servisleride var demekki onlarda bozulabiliyor bir cihaz 10 kere servise gidince yenisi verilir lütfen doğru bilgiler yazınız ve marka kötülemeyiniz

arkadaşım öncelikle uslubunu kınayarak başlıyorum söze adını yazmış olduğun markalarında her ilde bir veya birkaçtane servisi olduğunu unutma ayrıca 10 kere fabrikaya giden cihazın yerine yenisi verilir sen neden kayıtsız kaldın on seferede burada karalama yapıyorsun anlam veremedim lütfen daha sevyeli olalım

Slm. Bende de taplin 18000 fta var ama böyle bir uydudan güncelleme penceresi benim cihazımda yok.
Bu frekansları ancak normal kanal aratır gibi girebilirim, o zaman da herhangi bir kanal bulamadan aramadan çıkıyorum.
Bu markayı tercih etmemin sebebi uydudan kendini güncelliyor olmasıydı. Şikayet etmiyorum, beceremiyorsan uyducuya götüreceksin değilmi.

18000 fta cihazda yukardaki cihaz aynı model değil yani uydudan güncelleme olayı senin cihazında yok arkadaşım..18000fta model cihaz üretildiğinde hiç bir markada uydudan güncelleme olayı yoktu uydudan guncelleme olayı cıkalı 2 yıl falandır..

Geri
Yukarı