Taplin ota güncellemesi niçin forum sitelerinden verilmiyor

ihungupyou

Üye
Kayıtlı Üye
Taplin cihazımda 3.61 yazılımı kullanıyordum. platform yazılımını yükledikten sonra hatalar verdi.Bende fabrika ayarına döndüm.En son yazılımı yüklemek için uydudan güncelleme yaptım.Yalnız her yaptığımda indiriliyor diye ve yarıda kalıyor.Bir türki %100 yapamadım.
İnternet sitelerinde çok aradım ama bulamadım.Lütfen taplin 9009i usb 3.61 yazılımı buraya koyun usb den bari güncelleme yapalım

forumu takip ediniz arkadaşım akşam buradan yazılımını göndereceğim

usb serisi osd20 ota 361 versiyon yazılımı

usb serisi osd20 ota 361 versiyon yazılımı olup ekten indirip usb ile yükleme yapabilirsiniz

Eklentiler

• usb_osd20.zip
    1,2 MB · Görüntüleme: 195
teşekkürler

---------- Sonra gönderilen 20-04-2011 Saat 22:38 ---------- İlk önce gönderilen 06-04-2011 Saat 03:11 ----------

Aynı sorun bende de var daha önce sorun yoktu.Zannedersem lnb yi değiştirdek sonra uydudan yazılım indiremez oldum.En son 3.6.1 yazılımı yüklü.Yeni yazılımı (3.6.3) verirseniz usb den yükleme yapabiliriz.

teşekkürler

---------- Sonra gönderilen 20-04-2011 Saat 22:38 ---------- İlk önce gönderilen 06-04-2011 Saat 03:11 ----------

Aynı sorun bende de var daha önce sorun yoktu.Zannedersem lnb yi değiştirdek sonra uydudan yazılım indiremez oldum.En son 3.6.1 yazılımı yüklü.Yeni yazılımı (3.6.3) verirseniz usb den yükleme yapabiliriz.

363 yazılımı test yazılımı foruma eklemek bir şey ifade etmez sorunuçözdükten sonra asıl yazılımlar hazırlanıp otaya eklenecek arkadaşlar şifreli kanalları izlemek isteenler hellassat yazılımları forumda var forumdaki hellassat yazılımlarını kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı