taplin 9009i usb li içtimai tv nasıl izleriz

ödemişli

Üye
Kayıtlı Üye
taplinci arkadaşlar bende 9009i usb li cihaz var içtimai ve idman tv ye şifrelendiği zaman nasıl izleriz bildiğim kadarıyla next ler ve sunny açıyor taplinler niye açamıyorum yardımlarınızı bekliyorum........:):):)

Bir aksilik cıkmazsa bugun ota sistemine yazılımlar eklenecek arkadaşlar ota yazılımını bekleyiniz.

3,29 yazılımını attım açmadı çok dandik bir sürü cihaz var onlar açıyor ama çok met edilen taplinler açmıyor demekki met edilecek bir cihaz değil takımlarımız artık elendi bundan sonra açsada olur açmasada olur.........

arkadaşım piyasada bu tür konularda her markada sorunlar çıkmaktadır .Firmalaradki teknik ve softwareci arkadaşlarda bu sorunu gidermek için her ne kadar lgilensede yayını kuruluşda şifreli konumda kalabilmek işin uğraşmaktadırlar bundan dolayıki markalara yazıyazarken karalama yapmak pekte etik değil sonuçta bu bir yazılım birde geşmişte yaptığı yenilikleride hatırlamak gerek hatılarkende bugünün yarını olduğunuda düşünüp bu işlerle uğraşan arkadaşların şevkini kırmamak gerektiğini düşünüyorum kolay gelsin

3,29 yazılımını attım açmadı çok dandik bir sürü cihaz var onlar açıyor ama çok met edilen taplinler açmıyor demekki met edilecek bir cihaz değil takımlarımız artık elendi bundan sonra açsada olur açmasada olur.........

ben size kesinlikle katılmıyorum 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum piyasada en iyi güncelleme yapan cihazlardan birisi...

Geri
Yukarı