Taplin 9009i USB Cihazlarda Lig TV aktivasyon problemini çözen yazılım

davulzade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Taplin 9009i USB Cihazlarda Lig TV aktivasyon problemini çözen yazılımdır. Türksat üzerinde aktivasyonu yapması için kanal üzerinde ortalama 5 dakika beklenmesi gerekmektedir.

Eklentiler

• Cihan_OSD20_29E_20.08.2009.rar
    1,4 MB · Görüntüleme: 248
Kolay gelsin usyad.bende taplin 9009i usb var.fakat bu attığınız programı cihaza nasıl yüklerim acaba bu konuda bana nasıl yardım edebilirsiniz.yardımınıza ihtiyacım var teşekkür ederim şimdiden.

flaşh bellegıne yukle rardan çıkart flash bellegi uydu alısına tak menuden usb ile guncelle bolumune gel ok la yazılımı okla ok dir

9009 yükleme

flaşh bellegıne yukle rardan çıkart flash bellegi uydu alısına tak menuden usb ile guncelle bolumune gel ok la yazılımı okla ok dir
arkadaşım bu kadar işi zora sokmaya gerek yok yukarıda link verilmiş incelenirse ne kadar basit olduğu anlatılmış uydudan güncellemek yeterli kolay gelsin

bu yazılım lıg tv kartını taktıgımızda acmadıgı ıcınmı cıktı.
9009 usb modellerinde yasal kart takıldığında lig tv aktivasyon problemi olduğu için çıkan bir yazılımdır. türksat'ta aktivasyon geç olduğu için 5 dakika kadar beklenmelidir

Son düzenleme:
selaminaleykum arkadaslar taplin9009i usb kullanicisiyim problemim lig tv ilgili mac oncesi ve yasonrasi kanali acmiyor ama diyer iz ve turkmax a bakabiliyom davulzade ark göndermis oldugu islemi de yaptim ama olmadi yardimci olursaniz sevinirim

henuz denemedim ama simdiden sagol denedigim zaman tekrar yazarim her iki uydudanda bakiyorum turksat tamamen gostermiyor eutelsat ta iz ve turkmax i gosteriyor.dener denemez yazarim yinede tesekkur ederim.

Geri
Yukarı