Prozeg pvr333CaUsb via 2.6 yazılımı 29.01.2010

Bu yazılım uyduda artık mevcut değildir P2 yazılımı olduğunda olası sorunları engellemek için yazılımı geri çektik arkadaşlar uydudaki yazılım şu anda p1 olup thor sirius aktifdir arkadaşlar biss keyler eklidir P2 yazılımı yani platform2 yazılımı mediaplayer özelliğine sahip olup hem izlediğiniz yayınları mpeg olarak kayıt edebilir hemde elinizde bulunan videoları dönüüştürüp mpeg haline getirirseniz usb den video izleyebilirsiniz

güçlüsat ustam selamlar bu yazılımı attığımızda thordaki paketide de seyretmeye devam edebilir miyiz yani hem thor hemde hotbirde ki bu paketi ab.

ustacım thordaki keyler farklı açmadı bende elle değiştirdim öyle açtı bilginize ustacım ayrıca cihazımda custom ıd 01016 yazılım almamıza gerek varmı

yazılımı nerden alacaksınız ki onu anlayamadım ota sistemini kullanırsanız cihaz via yazılımlarını açmaz

ustacım kolay gelsin via 2.6 larda destek yokmu jsc ve absat paketini açamıyoruz yoksa yeni yazılımı benmi bulamadım kolay gelsin

şu an i,çin ne yeni yazılım nede key mevcut bende beklemedeyim gelirse gerekli çalışmaları yaparız arkadaşlar ayrıca sct ler açıktır

sctler açılmıyor.keyler down

Her hangi bir sorun yok arkadaşım
burdaki yazılımı yükledikten sonra eğer ota güncelleme yaparsanız sct kanallarını açmaz forumda vermiş olduğumuz p2 yazılımlarına ait bir özelliktir p1 yazılımlarında zaten sct yok burdaki yazılımı usb ile güncelleme yapmayınız yazılım eskı ıse ASH de kalabilir rs232 ile güncellemek en doğrusudur

Her hangi bir sorun yok arkadaşım burdaki yazılımı yükledikten sonra eğer ota güncelleme yaparsanız sct kanallarını açmaz forumda vermiş olduğumuz p2 yazılımlarına ait bir özelliktir p1 yazılımlarında zaten sct yok burdaki yazılımı usb ile güncelleme yapmayınız yazılım eskı ıse ASH de kalabilir rs232 ile güncellemek en doğrusudur

kusura bakma güçlüsat ustam ben dediğin gibi yapmamışım o yüzden böyle oldu :) teşekkürler açıklama için...

tamam sorun şu güncellemede verilen kanal listesinde trt paketinin iki frekansı var sendeki frekansı 11919 v 24444 değil oğle saatlerinde otaya yazılım göndereceğim kanal listesini değiştiriyorum sorununuz düzelecek arkadaşım .forumu ve ota sistemini takip ediniz

Geri
Yukarı