Merhaba Forum üyeleri

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Merhabalar,
Bir haftadan fazladır forumda yoktum takip edemiyorum bir müddet daha olamayacağım cevap verebileceğim durum olursa cevap yazarım. Soru ve sorunlara cevap yazan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum kolay gelsin, iyi günler dilerim.

Selamunaleyküm değerli ustalarım ben size bir mesaj göndermek istedim face,de olan sayfanıza sanırım uzun zamandır bakmıyorsunuz yada ilgilenemiyorsunuz sorun şu,ki adeta +18 sayfası olmuş durum,da bilginiz varmıdır bilmiyorum bir ilgilenseniz iyi olur diyorum birileri sürekli bu tür paylaşımları yapıyor sayfa hesabınız çalınmış yada banlanmış olabilir bilginize selam ve sevgilerimle.

Selamunaleyküm değerli ustalarım ben size bir mesaj göndermek istedim face,de olan sayfanıza sanırım uzun zamandır bakmıyorsunuz yada ilgilenemiyorsunuz sorun şu,ki adeta +18 sayfası olmuş durum,da bilginiz varmıdır bilmiyorum bir ilgilenseniz iyi olur diyorum birileri sürekli bu tür paylaşımları yapıyor sayfa hesabınız çalınmış yada banlanmış olabilir bilginize selam ve sevgilerimle.
Aleykümselam Yeni olmuş fakat hesap değil grup yönetimini yapamıyoruz facebook bildirdik bekleyeceğiz.

Son düzenleme:
Geri
Yukarı