1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Grundig CCTV Türkiye

Konusu 'Genel Elektronik' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. uydudoktoru
  Offline

  uydudoktoru Tanınmış Üye Yönetici Yönetici

  Katılım:
  13 Haziran 2009
  Mesajlar:
  2.143
  Ödül Puanları:
  48
  Hakkımızda
  Her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan ülkemizde, güvenlik kavramı daha da önemli hale gelmekte ve farklı çözümleri bir arada sunabilen firmalara duyulan ihtiyaç her geçen gün biraz daha artmaktadır. Sektörde uzman, güvenilir ve tecrübeli kurumlara ulaşmanın zorluğu, bu alandaki ihtiyacı açıkça göstermektedir.

  Günümüzde güvenlik risk analizini gerçekçi kılan en önemli faktör, çalışmaların her aşamasında risk-maliyet-fayda dengesini gözetmek ve bu konuda yapılacak optimizasyondur. Tehditler, zayıf noktalar ve olası riskler belirlendikten sonra alınması gereken önlemlere karar verilir. Amaç, kurumun taşıdığı güvenlik riskinin asgari düzeye indirmektir.

  Hedeflerinize ulaşmak için yaptığınız yatırımların başarısı, değerlerinizin korunması ve verimliliğin sağlanması etkin bir risk yönetimini beraberinde getirir. İyi hazırlanmış bir güvenlik konsepti yatırımlarınızın ve hayallerinizin korunması için hayati önem taşımaktadır.

  Değerlerinizin korunması amacıyla 1999 yılında İntegral’i kurduk. Sahip olduğumuz deneyim ve tüm olanaklarımızla iş ortaklarımıza özel çözümler geliştirdik. Siz hedeflerinize koşarken 365 gün, 7/24 yanı başınızdaki en büyük destekçiniz olmaya çalışıyoruz.

  Kuruluşumuzdan bu güne kadar, çözüm portföyümüzü her yıl geliştirerek her biri kendi alanında dünyanın önde gelen markaları olan birçok üretici ile çözüm ortağı olarak doğrudan çalışmaktayız. Güvenlik otomasyon sistem çözümlerinin vazgeçilmez parçası olan Intervall markalı üretimlerimizle projeye özel çözümler geliştirmekteyiz.

  Firmamız uluslar arası kalite belgesi ISO 9001-2008 ve TSE Hizmet Yeterlilik belgesine sahip olup, uluslararası normlara göre proje üretmektedir. İntegral ; İleri teknoloji platformu ve eğitim hizmetleri, yüksek standartlarda ihtiyaca yönelik etkili çözümler, etkin ve kaliteli proje tasarımı, ülke geneline yayılmış iş ortağı platformu ile 7 / 24 uzman desteği vermektedir.

  Uluslar arası projelerde de aranmaya başlayan İntagralgrup,Türkiye’nin her bölgesinde aynı kalite ve standartta proje üreterek, kalıcı değerlerinize güven vermeye devam edecektir.

  http://www.grundig-cctvturkiye.com/hakkimizda.aspx
   
 2. uydudoktoru
  Offline

  uydudoktoru Tanınmış Üye Yönetici Yönetici

  Katılım:
  13 Haziran 2009
  Mesajlar:
  2.143
  Ödül Puanları:
  48
  Grundig CCTV Türkiye iletişim bilgileri

  İntegral Kurumsal Teknoloji Çözümleri San.Tic.Ltd.Şti
  Küçükyalı İş Merkezi Girne Mahallesi
  Irmak Sokak G Blok No: 39 34852
  Maltepe - İstanbul / TÜRKİYE

  T : +90 216 388 48 00
  F : +90 216 388 48 44
  E : grundig@grundig-cctvturkiye.com
   
 3. guclusat
  Offline

  guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

  Katılım:
  14 Haziran 2009
  Mesajlar:
  10.163
  Ödül Puanları:
  48
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş