Extremebox EX-16000 HD PVR [HV3.0.V1.17B6) Yazılımı 07 06 2012

uydudoktoru

Tanınmış Üye
Yönetici
Yönetici
Yazılım notları

Yazılım internetten güncelleme özelliğine eklenmiştir. (Bu özellik USB'ye takılan Wifi modülü ile yapılabilir)

Kanal listesi Güncellendi

Key tablosu güncellendi

Sistem performansı arttırıldı

Biss&Emu : System Setup>>TV system>>Kumanda 0000 Tuşla>> Kumanda Kırmızı Tuş "Edit"

CCAM Menu : TOOL>>Network Local Setting>>Kumanda 0000 Tuşla>> Kumanda Kırmızı Tuş "Edit"

DONGLE : System setup>> other>>press 8888>>

RSS Haber Ekleme

Cihazınızın RSS haber sitelerinde haber okuma özelliği vardır. Mevcut haber kanallarına istediğiniz konu hakkında haber ekleyebilirsiniz.

1. Menu=>Araçlar=>RSS Haber=>OK
2. İnternet sitelerinde artık standart haline gelen RSS haber desteğini cihazınıza eklemek için ilgilendiğiniz internet sitesinden rss uzantılı adresi alıp yeşil tuş ile kumanda üzerinden yada USB bellek ile yükleyebilirsiniz.

2. Usb Üzerinden yüklemek için USB seçeneğini kullanın. İnternetten aldığınız rss uzantılı adresleri aşağıdaki gibi rss.txt dosyasına yazın.

(Örnekde 2 adet adres var siz daha fazla adres ekleyebilirsiniz)
Örnek rss.txt içeriği
TRT - GUNDEM,http://www.trt.net.tr/rss/gundem.rss
TRT - SPOR HABERLERI,TRT - Spor Haberleri

3. rss.txt dosyasını usb diskinize kaydedin ve cihazınıza bağlayın.
4. Kanal ekle=>USB=>OK seçeneği ile yükleme tamamlanacaktır.

Yükleme loaderi ,Kanal editörü ,Yükleme talimatı ve diğer gerekli açıklamalar zipli dosyada mevcuttur

Cccam ve Newcamd sorunsuz ve sıkıntısız OK
Youtube ve Rss erişim çok hızlı

FileSwap.com : EX16000HD_HV3.0.V1.17B6_0706.zip download free

bu yazılım taplin 1080hd ile aynı yazılıma benzemekte yükleme yaparak deneyebilirsiniz..

ben şuan Taplin 1080 hd cihaz kullanıyorum Taplin1080_HV3.0.V1.17B7_0110.abs iki cihazda aynı tür yazılım kullanıyor sanırım..

ben şuan Taplin 1080 hd cihaz kullanıyorum Taplin1080_HV3.0.V1.17B7_0110.abs iki cihazda aynı tür yazılım kullanıyor sanırım..

HW versiyonları ise doğrudur aynı yazılımı kullanıyorlar demektir..Ben tam incelemedim ama aynı yazılım olarak gözüküyor..

HW versiyonları ise doğrudur aynı yazılımı kullanıyorlar demektir..Ben tam incelemedim ama aynı yazılım olarak gözüküyor..
Benim cihazın menüsünden cihaz bilgisine bakınca taplin 1080 37019-01016 20120831-175529 Main code kısmında: v1.17B7 Hw versiyon :37019 yazıyor HW versiyonu 37019 mı oluyor şimdi?

Geri
Yukarı