Digibox 70400Fta Radyo Logo Nasıl Hazırlanır Ve Yüklenir

nasıl yaptıgınızı yazarsanız nerde hata yaptıgınızı anlarız ve ona göre bilgi verebiliriz daha basit yollarını foruma anlattım arkadasım tek program ile nasıl yapıldıgı videolu olarak mevcut

videomach programını pc kurdum sizin videonuzu defalarca izledim programda dönüştüreceğim dosyanın (jpg) seçtiğimde mpg2 formatı seçimi yok sadece mpg1 birde başka seçenek vardı yanlışlık nerde anlayamadım.

son birşey bu cihaz bana arızalı geldi tunerine kablodan su girmiş değiştirdim yanlız malzemeci tuneri yatay yerine dikey vermiş bende onu kablolara uzatıp lehimledim.cihazda şuan sadece kanal a olay tv gibi kanallarda donma var cihaz güzel seri bir cihaz kendim kullanıyorum sahibi tamir masrafını fazla bulunca almadı.bu donma meselesine bir fikriniz varmı saygılar

videomach programını kullanmadan Taplin-wodex-Basit Bir Şekilde Radyo Logo Değiştirmek Nasıl Olur Anlatımı

Taplin-wodex-Basit Bir Şekilde Radyo Logo Değiştirmek Nasıl Olur Anlatımı

Taplin-wodex-Basit Bir Şekilde Radyo Logo Değiştirmek Nasıl Olur Anlatımı aşağıda açıklamalı olarak verilmiştir videoyu dikkatlice izleyiniz ekte sundugum anlatımlar hem gif hemde flash olarak hazırladım iki anlatımda aynıdır

Logoyapilir.gif

son birşey bu cihaz bana arızalı geldi tunerine kablodan su girmiş değiştirdim yanlız malzemeci tuneri yatay yerine dikey vermiş bende onu kablolara uzatıp lehimledim.cihazda şuan sadece kanal a olay tv gibi kanallarda donma var cihaz güzel seri bir cihaz kendim kullanıyorum sahibi tamir masrafını fazla bulunca almadı.bu donma meselesine bir fikriniz varmı saygılar

güncel yazılımını yükleyerek tekrar deneyınız yazılım yukleyınce fabrika ayarlarına dönünüz eğer yine olmazsa tekrar tuner değişmesi gerekebilir

Geri
Yukarı