Atoplay Media Studio Tasarım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NOBLE
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi

NOBLE

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Autoplay Media Studio Tasarım

arkadaşlar ben birkaç gündür autoplay media studio ile ilgileniyorum. int indirdiğim programlar için bir dvd setup hazırlamaya karar verdim. photoshop bildiğim için az çok tasarımını tamamladım fakat kodlar ve autoplay media studio kullanımı hakkında sizlerden yardımlarınızı bekliyorum.
10797.png
BU BENİM TASARIMIM :D

1.aşağıdaki resimdeki şeffaf arkaplan nasil yapabilirim "Dragon's Sharing Area" kısmından bahsediyorum. (photoshopta yaptım. fakat biraz değişik oldu ve daha güzel oldu :) ) ????????" b
menu1.png

2. tasarmımındaki sağ en altta bulunan iki adet ikonlardan "+" olanını ekrandaki tüm programların seçilmesini sağlayan buton "x" olan ise ekrandaki işaretlenmiş tüm programların iptal edilmesini sağlayan buton olması için ne yapmam lasım (kod vs..) ????????

3.sol en altta bulunan "OK" butonu ile seçili programların yüklenmesini nasil yapabilirim?????????

4. projeme ekliyeceğim bir buton ile "cd-dvd çıkarma" nasil yapabilirim???????? (kod kullanılıyorsa lütfen paylaşın :)

5.ve son olarak intten indirdiğim autoplay media studio ile yapılmış sistem özelliklerini gösteren projeyi kendi projeme (copy-paste) ekledim ama çalışmadı :S kod vs.  asil yapıldığını bliyorsanız lütfen benimle paylaşın :D

yardımlarınız için şimdiden teşekkürlermi sunarım....

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz uygulama CheckBox özelliği kullanılarak yapılabilir forumda bu konu ile ilgili dersler ve kodları var kodları inceleyerek kendin bir tasarım yapabilirsin..

Tasarımımın İlk Hali______________________________
11383.png

Tasarımımın Son Hali (evrim gerçirmiş hali :) ) ___________________________________________
7783.png

---------- Sonra gönderilen Saat 13:00 ---------- İlk önce gönderilen Saat 12:58 ----------

katilimsiz kurulum paketimi uygun ücret karşılığı satabilirim... :D

Autoplay media studio 8 kullanarak yaptım butonlar + iconlar + resimler... gördüğün tasarım benim photoshop yeteneğim ile oluşmuş bişey görsellik sana kalmış fakat uygulama olarak başta söylediğim programı kullanırsan yapabilirsin bende sana yardımcı olabilirim. programları int sitelerinden ayrı ayrı itinayla indirdim. :D

Geri
Yukarı